SZKOŁA PŁYWANIA STRZAŁKA

Szkoła pływania STRZAŁKA z powodzeniem działa na trójmiejskim rynku od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra instruktorska i zajęcia prowadzone z pasją na najwyższym poziomie uważamy za nasze najsilniejsze strony.

NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI

nauka pływania gdańsk oliwa

Dzieci znane są z szybkiego przyswajania wiedzy. Z tego względu, umiejętność pływania warto rozwijać już od najmłodszych lat.

Oferujemy zajęcia, szkołę pływania dla dzieci, która niezależnie od wieku, nauczy pociechę poruszania się w wodzie, dzięki naszym wykwalifikowanym trenerom, dzieci błyskawicznie opanują potrzebne umiejętności.

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

nauka pływania gdańsk przymorze

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

Nie udało Ci się do tej pory w pełni rozwinąć tej umiejętności? Teraz jest dobry czas, aby to zmienić. Instruktorzy w pełni wykorzystają każdą minutę zajęć, by przy wykorzystaniu efektywnych metod nauczyć Cię jak najwięcej.

Szkoła pływania STRZAŁKA to miejsce dla Ciebie!

INDYWIDUALNE LEKCJE PŁYWANIA

nauka pływania gdańsk zaspa

Jeśli ze względu na napięty plan nie masz czasu regularnie uczęszczać na zajęcia, zapisz się na indywidualne lekcje pływania.Spotkania z instruktorem w umówionym terminie (dopasowanym do Twojego czasu, dnia i godziny). Lekcje indywidualnej nauki pływania są doskonałe dla osób chcących doskonalić określoną technikę, nadrobić materiał lub po prostu zdobyć dodatkowe umiejętności.

NAUKA PŁYWANIA GDAŃSK

NAJLEPIEJ ZLOKALIZOWANA GDAŃSK OLIWA PRZYMORZE ZASPA

Nauka pływania jako forma aktywności ruchowej, wyrabiająca określone nawyki i umiejętności stanowiąc optymalną formę zajęć ogólnorozwojowych.

Szkoła pływania gdańsk